Povinne voliteľné predmety

<<

Dante

Poslať Štv Jún 05, 2008 5:12 pm

Prerekvizisty na statnice nie su uvedene v AIS........
<<

alef0

Site Admin

Poslať Pia Jún 06, 2008 8:53 am

ÚINF/BIP/06 Programové a počítačové systémy
Podmieňujúce predmety: ÚINF/PAZ1b/03 , ÚINF/DBS1b/03 , ÚINF/OSY1/03 , ÚINF/PSE1/03

ÚINF/BIFM1/06 Formálne modely výpočtových procesov A
Podmieňujúce predmety:ÚINF/AFJ1b/00 , ÚMV/MAI1b/07 , ÚMV/TVY1/03 , ÚINF/SLO1a/06

(V AISe v Informacnych listoch, pravy klik na odbor, poziadavky na statnu skusku).

Ak chce mat clovek odpustenu statnicu z BIP, musi mat z PAZ1b, DBS1b, OSY1 a PSE same Acka, najviac 1 Bcko.

Ak chce mat clovek odpustenu statnicu z BIFM, musi mat z AFJ, MA1b, TV1, SLO1a same Acka, najviac 1 Bcko.

Ak chce clovek aspirovat na odpustenie teoretickej statnice, musi mat z MA1b Acko, z MA1a moze mat co len chce.

Tak to fungovalo kedysi.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

zt

Poslať Pon Júl 21, 2008 3:31 pm

Otazka

Neviem, ci sem chodi niekto aj v takyto prazdninovy cas ale tak skusim sa opytat lebo tie predmety musime mat vraj zapisene do 15. augusta. Ja mam v AIS-e ze treba mat aspon 25 kreditov za B-ckove predmety a Komunikacia a kooperacia tam nie je v studijnom plane, tak neviem ci to nie je uz neaktulne, ak by mohol niekto pozriet, koho sa to tyka tiez alebo kto tomu rozumie a ma to v aise, ze kolko je vlastne minimum kreditov za B-ckove predmety za 2. rocnik Bc. studia.
<<

guest126

Poslať Uto Júl 22, 2008 2:28 am

pokial je mi zname, tak tak do rocnika sa beru kredity za hocico. Tie Becko a Acko sa pocitaju az ako celok...

Teda mas si to nejak rozlozit na 3 rocniky, tie pocty kreditov.
<<

zt

Poslať Sob Aug 09, 2008 4:41 pm

Moze este niekto prosim napisat nieco o tych B-predmetoch akej obtiaznosti asi su? Ten ProLog je tazsie ako Neuronky a Uvod do PC grafiky? Ktory z tychto predmetov by ste si vybrali? Alebo ktory ste si dali ti co si to tiez vyberate?
<<

guest126

Poslať Ned Aug 24, 2008 9:42 pm

Neuronky su onicom. Strata casu. Spravi to skoro kazdy. Ako bolo spominane, je to biflovacka. S prvej prednasky o grafike som usiel. Grafika ide mimo mna. Pokial viem, prednasa to JJ, co je vcelku zaruka kvality.

Hm, ono ten vyber predmetov. Myslim, ze predmety by sa mali vyberat podla zaujmu, co ta bavi, o com chces vediet viac. Ale podla vyucujuceho. Ak ti sedi vyucujuci, tak sa ti aj bude pacit predmet, ktory by sa ti za normalnych okolnosti nepacil...

Mne sa napr. paci prof. Bukovsky tak si davam aj teoriu mnozin u neho. Co by som si mozno zapisal este u Krajicka (ale ten neuci u nas). Inak by som ani to nezavadil asi... A urcite planujem aj na mgr. stupni si dat s nim Teoriu informacii alebo ako sa to vola...

Aj kryptologia sa mi paci, ale je to dost o algebre.

Teda vyber si to, co ta bavi, o com chces vediet viac. Grafika sa paci mnohym spoluziakom. Mozno by sa dali predmety rozdelit na maticke a ine. Ak oblubujes matematiku, vyber je siroky. Opacne to velmi neplati ale su :)
Predchádzajúci

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť