Analyza pre informatikov s Mihalikovou

<<

škvarka

Poslať Štv Apr 03, 2008 8:27 am

Analyza pre informatikov s Mihalikovou

zdravim..chcel by som sa opytat na nejake nazory a pripomienky ludi ktori maju teraz analyzu s pani Mihalikovou? v com je to ine oproti klasickej analyze s Kulcsarom??
zabijem sa, keď som som nesmrteľný??!!

A Farewell to one person...guess who
<<

Dante

Poslať Ned Apr 06, 2008 7:24 pm

Ako neviem prve co ma napadlo v spojeni stouto otazkou je ci su aj taky studenti co mali predtym s Kulcarom a maju teraz Mihalikovou? Ja patrim k tim ktory maju len s Mihalikovou. Neviem ono prednasky s analizy su niekedy tazko pochopitelne aj ked analiza je proste taka a nemam pocit ze zas by sa to dalo podat inak ono clovek po rokoch strati podla mna take to pochopenie pre tych studentov a zabudne na tie casi ked sa ucil on sam a setkoemu dokonale nerozumel aj ked musim uznat ze patrim k tim ktory nedavaju bohvie aky pozor ale nastastie ze nam to Dr. Hutnik vysvetli tak ludsky ze to pochopim.
<<

Rusalka

Poslať Ned Apr 06, 2008 8:22 pm

Dante píše:Ako neviem prve co ma napadlo v spojeni stouto otazkou je ci su aj taky studenti co mali predtym s Kulcarom a maju teraz Mihalikovou?

ti co minuly rok nespravili analyzu u kulcsara...
<<

škvarka

Poslať Pon Apr 07, 2008 2:44 pm

No...alebo tych co nespravili pred dvoma rokmi napriklad... :-)..pytam sa to lebo ma zas analyza caka..a doteraz som to mal s Kulcarom. Ale ked sa zas vratim na skolu najskor ma caka ta nova analyza. A co som zbezne si zistoval tak sa vraj beru troska ine veci. Tak preto som sa pytal

<<

škvarka

Poslať Str Jún 25, 2008 8:26 am

no mame nejake dojmy z tohto predmety poskuskoveho typu? ako to prebieha a nejake subjektivne dojmy ohladom narocnosti oproti MA 2 u Kulcsara?

Späť na Pripomienky k predmetom

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť