Koniec semestra & Bez(a)Dis + vyhliadky na dalsi semester

Moderátor: FeroG

<<

PainMaster

Poslať Uto Dec 13, 2011 11:53 am

Koniec semestra & Bez(a)Dis + vyhliadky na dalsi semester

Zdravim vsetkych fanusikov Bez(a)Dis-u.
Po vcerajsom (tento semester poslednom) velmi uspesnom workshope (12.12-arduino), by som rad napisal par slov a pocitov.
*V prvom rade dakujem kazdemu, kto akymkolvek sposobom napomahal k fungovaniu bezadisu a este viac ludom, ktori sa rozhodli podelit sa o svoje vedomosti a zaluby.
*Zatial je snaha pokracovat v Bez(a)Dis-e aj dalsi rok a preto uz teraz hadzem do plena otazku.."Co Vas zaujima?".
Chcete vidiet prednasku na neaku zajimavu temu, alebo poznate cloveka ktory by vedel povedat nieco zaujimave?... OK, zavolame niekoho na prednasku.
Mate pocit, ze by ste sa chceli bavit o niecom na bezadis whorshope? Viete ukazat nieco, co nas moze zaujimat? Pracujete s technologiami ktore clovek bezne nepouziva?... OK, mozme sa dohodnut na termine workshopu..
*Preco som pouzil spojenie "zatial je snaha"? To je celkom jednoduche.. v pripade, ze zaujem o bezadis nebude, alebo bude pasivny, nevidim dovod, preco nieco take organizovat. Preto apelujem na vsetkych studentov (ale aj nestudentov), ktorym sa bezadis pacil.. vyjadrite sa!

PM.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

alef0

Site Admin

Poslať Uto Dec 13, 2011 1:22 pm

Re: Koniec semestra & Bez(a)Dis + vyhliadky na dalsi semeste

Mne sa Bezadis pacil, i ked som nebol furt, lebo zaplava aktivit bola asi vacsia nez na oficialnom Bezadise a vsetky workshopy boli skvele.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

FeroG

Poslať Uto Dec 13, 2011 8:22 pm

Re: Koniec semestra & Bez(a)Dis + vyhliadky na dalsi semeste

Ja osobne chcem velmi ocenit Lubovu pracu pri organizacnom zabezpeceni "bezadisovskych" aktivit - najma vsak workshopov, ktore konecne nastartovali Bez(a)Dis vo forme, ktoru by mal mat - teda vo forme, kedy je Bez(a)Dis organizovany najma studentami a pre studentov. Samozrejme bez skvelych a ochotnych ludi, co viedli workshopy, by Bez(a)Dis nemohol byt tym, cim bol. Verim, ze tieto snahy nevyjdu nazmar a najdu sa mnohi dalsi zaujemcovia z radov studentov, ktori "pridaju ruku k dielu". Obzvlast sa mi paci, ze Bezadis sa stal miestom, ktore spojilo studentov z UPJS, TUKE ale i dalsich zaujemcov naucit sa nieco nove.

Späť na Seminár Bez(a)Dis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť