Poďakovanie

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Príspevky: 1290

Registrovaný: Uto Máj 29, 2007 11:25 am

Poslať Uto Dec 14, 2010 8:10 pm

Poďakovanie

Končí sa rok 2010 a s ním je tu aj koniec projektu "Seminár Bez(a)Dis" podporeného Nadáciou Tatra banky. V mene Bez(a)Dis-u by som sa chcel poďakovať Nadácii Tatra banky, vďaka ktorej sme mohli zrealizovať tento na pôde UPJŠ v mnohom jedinečný seminár, priniesť na ÚINF veľa zaujímavých tém, prednášok a ešte viacej zaujímavých ľudí - tak expertov z praxe ako aj akademického prostredia. Poďakovanie patrí aj OZ Prírodovedec, pod záštitou ktorého mohol byť náš projekt zrealizovaný. Rovnako ďakujeme aj EVO tímu (menovite Rasťovi Adámkovi a Tomášovi Tokárovi) za pomoc so zabezpečením a zverejnením videozáznamov z prednášok. V neposlednom rade poďakovanie patrí aj všetkým (organizátorom, Samovi Kupkovi, Robovi Novotnému a niekoľkým študentom 2. ročníka), ktorí akýmkoľvek (či už väčším alebo menším) spôsobom pomohli pri realizácií akcií Bez(a)Dis-u. Najväčšie poďakovanie však patrí pozvaným prednášajúcim, ktorí boli ochotní prísť do Košíc a investovať svoj voľný čas na prípravu prednášok i prednášku samotnú.

Finančná správa čerpania projektu je dostupná tu: http://bezadis.ics.upjs.sk/pub/financie ... va2010.pdf My sme pri predkladaní projektu nemali jasnú predstavu o finančnej náročnosti takéhoto projektu. Možno zverejnenie tejto správy uľahčí prípravu podobných projektov ďalším záujemcom o podobný seminár, či už na UINFe, iných ústavoch (alebo aj iných školách).

Z Bez(a)Dis-ov ostali nejaké zásoby občerstvenia (ako si môžete všimnúť v rozpočte, počas novembra sa nakúpilo dosť veľa občerstvenia). Tieto budú použité pri akciách Bez(a)Dis-u budúci rok (ak nejaké budú), resp. ak by sa nekonali, tak budú použité pri popularizačno-edukačných akciách ÚINFu pre študentov bakalárskeho štúdia.
<<

PainMaster

Príspevky: 689

Registrovaný: Uto Okt 06, 2009 12:50 pm

Bydlisko: 3.Kanal,4.Chodba

Poslať Uto Dec 14, 2010 8:35 pm

+ Dakujeme Ferovi Galcikovi zato, ze cely Bez(a)Dis spiskal, staral sa o financie, organizaciu a mnoho mnoho dalsich zdanlivo neviditelnych veci okolo toho....

Obrázok

P'M & others~
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Aries

Príspevky: 379

Registrovaný: Pia Jan 30, 2009 1:26 pm

Bydlisko: 127.0.0.1

Poslať Uto Dec 14, 2010 9:00 pm

Tak tak, tiez sa pridavam, mal som moznost vidiet kolko je za tym roboty (ovela viac ako sa zda) a preto patri vdaka Ferovi a vsetkym, ktori sa tomu venovali svoj cas a usilie.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln

Späť na Seminár Bez(a)Dis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software.
Slovenský preklad.