Extrémne programovanie

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Poslať Uto Okt 26, 2010 1:26 pm

Extrémne programovanie

Dovoľujem si vás pozvať na ďalšiu prednášku v rámci Bez(a)Dis-u. Tento krát to nebude ani o bezpečnosti ani o distribuovaných systémoch, ale o extrémnom programovaní a iných metódach agilného vývoja SW. Prednášať bude František Gyarfáš z KAI FMFI UK: http://bezadis.ics.upjs.sk/Prednasky/Fr ... gramovanie . Vzhľadom na abstrakt to možno nebude len prednáška o extrémnom programovaní, ale aj extrémna prednáška s extrémnym prednášajúcim... :-)
<<

FeroG

Poslať Str Nov 03, 2010 9:40 pm

Záznam z prednášky už je zverejnený. Odporúčam pozrieť každému, kto sa chce programovaním niekedy živiť...

Inak zaujímavé je, že na Bez(a)Dis začína chodiť pomaly viac ľudí z TUKE, než z UPJŠ (o čomsi to tiež vypovedá).
<<

Aries

Poslať Str Nov 03, 2010 10:26 pm

Ze na TUKE je omnoho viac studentov ako u nas? :)
Inak, nizsia navstevnost od nas moze byt sposobena zapoctami, tento tyzden ich je asi najviac a kedze studium na UPJS je urcite narocnejsie, mnohi si nemohli na rozdiel od TUKE-ckarov dovolit prist :D

A prednasku si niekedy urcite pozriem, na tuto som sa tesil asi najviac, skoda ze mi to dnes nevyslo.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

lukas.buzga

Poslať Štv Nov 04, 2010 8:10 am

Súhlas ... presne cez prednášku som písal algebru ... tiež ľutujem, že osm nemohol prísť, ale záznam si pozriem určite ;-)
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Nov 04, 2010 9:41 am

Mal som cviko, inak by som prisiel.

Inak chvalim, ze zaznam sa zjavil v extremnom case :-)
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

Agent Smith

Poslať Štv Dec 02, 2010 12:50 am

Aries.. Vies co si mysli vacsina studentov informatiky z tuke o informatike na UPJS? Ach.. sladka nevedomost...
<<

PainMaster

Poslať Štv Dec 02, 2010 1:16 pm

Agent Smith píše:Aries.. Vies co si mysli vacsina studentov informatiky z tuke o informatike na UPJS? Ach.. sladka nevedomost...

co si myslia?
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Agent Smith

Poslať Pon Dec 06, 2010 11:16 pm

no počul som negativne nazory par ludi z tuke na informatiku na upjs.. vraj prechadzaju na TUKE a "nič nevedia"... ale co som si stihol vsimnut.. myslim,ze upjs je narocnejsia.. a to "nič nevedia" moze byt jedinec.. ale myslim si skor o tom cloveku,co vravel tieto veci,ze NIC NEVIE.. a nema ani tusenia...
<<

mirak

Poslať Uto Dec 07, 2010 12:05 am

slusne povedane povazuju nas za "inych"
<<

FeroG

Poslať Uto Dec 07, 2010 12:28 am

Bol by som nerad, keby to tu vyeskalovalo do dalsej z nekonecnych (a nic riesiacich) diskusii TUKE vs. UPJS. Ja osobne hodnotim velmi pozitivne to, ze sa ludia z TUKE zucastnovali Bez(a)Disov. Nie je asi vela edukacnych akcii, kde by sa spolocne stretavali studenti oboch tychto skol.
<<

alef0

Site Admin

Poslať Uto Dec 07, 2010 10:38 am

Agent Smith píše:no počul som negativne nazory par ludi z tuke na informatiku na upjs.. vraj prechadzaju na TUKE a "nič nevedia"... ale co som si stihol vsimnut.. myslim,ze upjs je narocnejsia.. a to "nič nevedia" moze byt jedinec.. ale myslim si skor o tom cloveku,co vravel tieto veci,ze NIC NEVIE.. a nema ani tusenia...

No ,,nic nevedia" je rozhodne relevantny argument do diskusie, skoro na urovni ,,vsetci Madari zotrocuju Slovakov".
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

Agent Smith

Poslať Pia Dec 10, 2010 12:46 pm

Nechcem ani ja tu vyvolavat nejaku burlivu a ostru diskusiu.. Len tolko,ze su ludia z tuke, co ziju v skatulke vynimocnosti ... Ale su aj ludia,co sa na to pozeraju aj triezvo.. Nehadzem vsetkych do jedneho vreca...
<<

gursky

Site Admin

Poslať Pia Dec 10, 2010 1:04 pm

Agent Smith píše:Nechcem ani ja tu vyvolavat nejaku burlivu a ostru diskusiu.. Len tolko,ze su ludia z tuke, co ziju v skatulke vynimocnosti ... Ale su aj ludia,co sa na to pozeraju aj triezvo.. Nehadzem vsetkych do jedneho vreca...
Nic si z toho, nerob. Vsade su ludia co ziju v skatulke vynimocnosti. Aj u nas, aj na inych skolach. Prave taki ludia maju tendenciu kydat kopy hnoja okolo seba.
Moj nazor je taky, ze aj ludia od nas (a inych univerzitnych skol) aj ludia z technickych skol su velmi dobre pouzitelni, len kazdy na nieco ine. Prave SPOLUPRACA s nimi je to, co chceme, lebo vyhody oboch pristupov sa zagreguju a vysledok je lepsi. Dokazom su projekty ktore spolu robime, alebo vytvarame.
Nema zmysel sa vyvysovat len preto, ze "nasi maju v nejakej oblasti hlbsie vedomosti" a vy ste preto lamy. Treba to vyuzit.
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

JorgenStrule

Poslať Uto Dec 14, 2010 1:20 pm

Agent Smith píše:Nechcem ani ja tu vyvolavat nejaku burlivu a ostru diskusiu.. Len tolko,ze su ludia z tuke, co ziju v skatulke vynimocnosti ... Ale su aj ludia,co sa na to pozeraju aj triezvo.. Nehadzem vsetkych do jedneho vreca...

Tak tak, plati to aj opacne, ja mam tiez svoje nazory na informatiku na TUKE, ale to je len preto, ze UPJS je najlepsia a vzdy bude! :D

obvious troll is obvious...
<<

zt

Poslať Pia Dec 17, 2010 5:33 am

kazda skola si mysli ze je naj

Späť na Seminár Bez(a)Dis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť