Skype protokol na stiahnutie

<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:40 pm

Skype protokol na stiahnutie

Asi je kazdemu jasne, ze Skype bol close source. Takisto sa uz ku kazdemu dostalo, ze MS odkupuju Skype. No nie kazdy vie, ze sa uz povrava o odkrytom kode~
davam do pozornosti preto tuto stranku:
http://skype-open-source.blogspot.com/
pm.

ps: v pripade nevhodnosti prispevku, ho moze administrator s kludnym svedomim zmazat:)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

Aries

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:43 pm

Zaujimave...
A taka rypava poznamka: planujes s tym nieco robit alebo cakas, ze budu niekomu take materialy na tomto fore uzitocne? Ci si teraz budeme svorne citat po veceroch zdrojaky Skypu? :) (ja musim asi symbolicku logiku, no...)

Ale kazdopadne ako informacia zaujimave. Ak by sa objavili alternativne klienty zahrnujuce Skype (do takej Mirandy by to bolo super), nestazoval by som sa.
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:52 pm

Nahodou dobra poznamka~ povodne som to neplanoval strkat na forum, ale ked uz mame tie siete a sucast jednej otazky je Skype , tak preco nevediet nieco navyse? (z pohladu ostatnych).. xD
btw, co je zle na citani zdrojakov? xDD

<<

Aries

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:55 pm

Radsej uz pisat vlastne ;)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

bwpow

Poslať Štv Jún 02, 2011 3:55 pm

Podla mna ovela uzitocnejsia snaha ako integrovat skype do roznych programov je vytvorit efektivny layer7 filter pre iptables :)
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

alef0

Site Admin

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:03 pm

Mohli by povznikat alternativni klienti, napr. by som nemusel mat hovadne velku aplikaciu, ale len chat modul integrovany do Mirandy.
Lorem ipsum dolor sit amet.
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 4:21 pm

alef0 píše:Mohli by povznikat alternativni klienti, napr. by som nemusel mat hovadne velku aplikaciu, ale len chat modul integrovany do Mirandy.

xDD hovadne velku?
Ako, pochopim ked to povie niko co ma eee-cko slabsie ako mobil, ale bezny uzivatel?~ neviem no.. mozno mam nato zly pohlad :)[/b]

Späť na PSE1 - Počítačové siete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť