Letna skola sietovania 2011

<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Máj 31, 2011 1:55 pm

Letna skola sietovania 2011

Tak, a konečne môžeme vyhlásiť registráciu na ďalší ročník Letnej školy sieťovania. Registrácia začne v utorok 10.6.2011 o 20:00:00 LSEČ.

Počet miest je aj tento rok limitovaný na 20, takže sa nezabudnite včas prihlásiť, aby vás iní nepredbehli. Prihlásiť sa môže každý, kto už absolvoval cvičenia z počítačových sietí.
<<

Kapko

Poslať Uto Máj 31, 2011 4:06 pm

Abslovovat cvicenia znamena ze mal niekto zapisane uz siete alebo treba splnit aj nieco viac?
<<

PainMaster

Poslať Uto Máj 31, 2011 4:07 pm

11:00-12:30 Sociálne siete inak (Peter Gurský)
Úletový workshop: Sú naši informatici schopní efektívne komunikovať? Exkurz do komunikačných schopností nielen informatikov. Zamyslenie sa nad efektívnymi i neúčinnými komunikačnými schopnosťami, metódami spolupráce a vedenia tímu. Aké sú možnosti motivácie? Existuje správna forma komunikácie so žiakmi či študentmi? Kedy a ako si otvoriť ústa?
tak na toto sa tesim uz teraz :roll:
(okrem ineho ) :twisted:

pm.
Naposledy upravil PainMaster dňa Uto Máj 31, 2011 4:09 pm, celkovo upravené 1
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

PainMaster

Poslať Uto Máj 31, 2011 4:08 pm

Kapko píše:Abslovovat cvicenia znamena ze mal niekto zapisane uz siete alebo treba splnit aj nieco viac?

to znamena ze si na cviceniach bol :P
~skusku spravenu mat nemusis, ak sa pytas na toto..

<<

Kapko

Poslať Uto Máj 31, 2011 4:27 pm

PainMaster píše:
Kapko píše:Abslovovat cvicenia znamena ze mal niekto zapisane uz siete alebo treba splnit aj nieco viac?

to znamena ze si na cviceniach bol :P
~skusku spravenu mat nemusis, ak sa pytas na toto..

Ako to ze nemusis mat skusku hotovu to mi bolo nejak jasne z toho. Len som nechapal ze co znamena absolvovat cvicenia keze boli nepovinne atd. ASi to fakt znamena ze mas to mat proste len zapisane...
<<

bwpow

Poslať Uto Máj 31, 2011 4:35 pm

Tipujem, ze mat plny pocet bodov z projektov :) Ale nie, len zartujem.

PainMaster: Len sa netes predcasne. Najprv sa tam musis dostat :)
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:07 pm

Abslovovat cvicenia znamena, mat zapisane pocitacove siete a zucastnit sa aspon na nejakom cviceni zo sieti a dostat zanho viac ako nula bodov :)
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

Kapko

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:15 pm

gursky píše:Abslovovat cvicenia znamena, mat zapisane pocitacove siete a zucastnit sa aspon na nejakom cviceni zo sieti a dostat zanho viac ako nula bodov :)

A so skuskou je to ako. Ked sa niekto prihlasy na tu letnu skolu a nespravi skusku tak pojde namiesto neho nahradnik? Skusku by som chcel spravit, pytam sa to len tak pre zaujimavost.
<<

PainMaster

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:17 pm

bwpow píše:PainMaster: Len sa netes predcasne. Najprv sa tam musis dostat :)

Nevidim dovod, preco by som sa tam nedostal (pokial sa nieco vazne nestane).. pokial ide o pocty studentov dovolim si citovat (premna potesujucu) cast stranky:

Uprednostňovaní sú v poradí:

študenti medziodborových kombinácií a učiteľských kombinácií, čo idú prvý krát (10 rezervovaných miest)
študenti jednoodboroví, čo idú prvý krát
študenti, ktorí sa už letnej školy zúčastnili
v rámci každej kategórie tí, ktorí sa prihlásili skôr

:twisted:
PM.

<<

PainMaster

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:20 pm

Kapko píše: Ked sa niekto prihlasy na tu letnu skolu a nespravi skusku tak pojde namiesto neho nahradnik?

skola sietovania a skuska spolu nemaju NIC spolocne~ kapisto?

<<

Kapko

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:25 pm

PainMaster píše:
Kapko píše: Ked sa niekto prihlasy na tu letnu skolu a nespravi skusku tak pojde namiesto neho nahradnik?

skola sietovania a skuska spolu nemaju NIC spolocne~ kapisto?

Tak ja neviem. Ked tam je ta podmienka s tym zapisanym predmetom tak to spolu nieco spolocne moze mat nie?
<<

PainMaster

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:27 pm

Kapko píše:Tak ja neviem. Ked tam je ta podmienka s tym zapisanym predmetom tak to spolu nieco spolocne moze mat nie?

zapisujes si premety na zaciatku semestra~
zapisany predmet = predmet, ktory si navstevoval =/= predmet ktory si uspesne ukoncil
:idea:

<<

Kapko

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:32 pm

PainMaster píše:zapisujes si premety na zaciatku semestra~
zapisany predmet = predmet, ktory si navstevoval =/= predmet ktory si uspesne ukoncil

Ako som pisal pytal som sa to len tak. Ale potom nevidim dovod podmienky s tymi absolvovanymi cviceniami. Asi je to tam preto aby ludia co tam idu mali nejake poznatky o sietach. Ked uz mas tie vedomosti tak by si mal spravit aj skusku. Mozno to tam je iba kvoli tomu aby tam isli druhaci alebo co ja neviem.
<<

gursky

Site Admin

Poslať Uto Máj 31, 2011 5:46 pm

Kapko píše:
PainMaster píše:zapisujes si premety na zaciatku semestra~

Ako som pisal pytal som sa to len tak. Ale potom nevidim dovod podmienky s tymi absolvovanymi cviceniami. Asi je to tam preto aby ludia co tam idu mali nejake poznatky o sietach. Ked uz mas tie vedomosti tak by si mal spravit aj skusku. Mozno to tam je iba kvoli tomu aby tam isli druhaci alebo co ja neviem.
Je to preto, aby platilo, že aj keď niekto skúšku neurobí, tak stále môže ísť. Mohol by som napísať aj to, že je potrebných aspoň 15 bodov zo sietí, ale potom budú diskriminovaní tí, ktorí absolvovali siete vtedy, keď sa ešte nebodovalo.
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

bwpow

Poslať Uto Máj 31, 2011 6:58 pm

študenti medziodborových kombinácií a učiteľských kombinácií, čo idú prvý krát (10 rezervovaných miest)
študenti jednoodboroví, čo idú prvý krát

Ffffuuuu, to fakt je tam taka pravopisna chyba? No toto.
Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
Ďalší

Späť na PSE1 - Počítačové siete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť