písomka z 24.4.2011

<<

gursky

Site Admin

Poslať Pon Apr 18, 2011 5:12 pm

písomka z 24.4.2011

Tak písomka je opravená. Každý, kto bol na písomke má v AISe za ňu body (nikto nemal nula bodov). Opravná písomka bude v druhom týzdni skúškového. Môžte napísať preferencie pre konkrétny deň. Obsah opravnej písomky bude zahŕňať všetky prednášky, nie iba tie, ktoré boli na tejto písomke. Účasť na opravnej písomke automaticky anuluje body získané na tejto písomke.

Malá štatistika výsledkov poslednej písomky sa dá pozrieť na týchto grafoch.(v histograme mám prehodené popisky osí, ale už sa mi to nechce opravovať)
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 11:50 am

Termin opravnej pisomky je konecny?:P
Vsetci sa rozhodli davat skusky na stvrtok (neviem co je na nom take pekne) a preto by to bolo fajn pisat v iny den~(neskorsi)
Nenalieham, len sa pytam:)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

gursky

Site Admin

Poslať Štv Jún 02, 2011 12:29 pm

Termin 9.6. bol schvaleny na prednaske a nik nenamietal. Mnohych, najma tych, co necitaju forum by zmena terminu asi zaskocila az pri prichode 9.6. do skoly. Prave z toho dovodu by som to nemenil. Inak mi to je v podstate jedno ze kedy bude :).
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

Aries

Poslať Štv Jún 02, 2011 12:30 pm

Na prednaske sa este asi nevedelo, ze kazdy sa rozhodol dat terminy na stvrtok... Tiez mi to trochu pokazilo planovanie skusok, musel som rozmyslat co kedy dat aby to sedelo.
Teda, mne to uz teraz moze byt jedno a termin by sa uz radsej menit nemal, len tu tak spamujem :)
Vasnivy pestovatel binarnych stromov a opravar Turingovych strojov na polovicny uvazok.
"Problem citatov najdenych na internete je taky, ze si nikdy nemozete byt isti ich autenticitou" Abraham Lincoln
<<

PainMaster

Poslať Štv Jún 02, 2011 2:52 pm

@Aries: SPAMER! xD
@gursky: Asi som na tej prednaske nebol (aj ked mi nejde do hlavy preco~alebo bol ale nepamatam si nic take:P), ale bezohladu nato, prelozit datum by bolo netaktne voci vatsine ktora ma cele dianie... (poviem taktne) zaujimaju sa o one veci a teda pokial nieje vola spravit 2. termin pre tych ktorym stvrtok nevyhovuje bez ohladu nato, ze pravdepodobne budu pisat ludia aj v stvrtok, tak je tato diskusia nepodstatna, lebo uplne prelozenie je pravdepodobne nerealizovatelne...

pm.
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!

Späť na PSE1 - Počítačové siete

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť