nejde evaluator?

Moderátor: FeroG

<<

Katka

Poslať Sob Nov 03, 2012 4:14 pm

nejde evaluator?

chcela by som sa opytat, ci je teraz evaluator na 5 sadu domacich zadani nejako vyradeny z cinnosti (umyselne alebo neumyselne) a ak ano tak ci este pojde do midtermu a ak nie tak preco. dakujem:)
<<

FeroG

Poslať Sob Nov 03, 2012 7:04 pm

Re: nejde evaluator?

Evaluator je (neumyselne) vyradeny z cinnosti. Konkretne padol evaluacny server a treba ho restarnut. Nemam vsak pristup k hypervizoru, aby som ho restartol (a admina kvoli tomu zatial otravovat nechcem). Za normalnych okolnosti by to mal vyriesit automaticky reboot a uz zajtra rano by mal evaluator opat bezat. Aspon teraz mate motivaciu viac rozmyslat a pisat kod "na istotu" - v realnom svete ziaden evaluator, ktory aspon ciastocne skontroluje vas kod neexistuje.

Pripominam, ze skutocnost, ze evaluator bol doposial dostupny, neznamena, ze to tak bude aj nadalej. Navyse pri midterme nie je dostupnost evaluatora garantovana (minuly rok ho studenti nemali).

Aktualizacia (nedela 4.11.2012, 12:00): Automaticky reboot problem nevyriesil, t.j. problem je asi niekde inde. Uz som admina ohladom vzniknuteho problemu kontaktoval.

Späť na PAZ1a

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť