Midterm 2012

Moderátor: FeroG

<<

FeroG

Poslať Uto Okt 30, 2012 10:04 pm

Midterm 2012

Informácie o midterme nájdete na stránke: http://web.ics.upjs.sk/paz1a/Predmet/Midterm (nie je to ešte finálne).

Niekoľko poznámok:
(1) Midterm narozdiel od záverečného praktického testu nie je open-book. Teda nebudete mať dostupné žiadne materiály okrem oficiálneho ťaháku. V oficiálnom ťaháku je ešte voľný priestor. Ak budete chcieť niečo pridať, stačí napísať na toto fórum. Obsah ťaháku sa uzatvorí v nedeľu 4.11. o 21:00.
(2) Na žiadosť A skupiny je zverejnené zadanie minuloročného midtermu: http://web.ics.upjs.sk/paz1a/files/piso ... rm2011.pdf
(3) Riešenia sa odovzdávajú cez Moodle - nezabudnite si preto svoje heslo do Moodle (internet bude blokovaný, "na mail" sa nedostanete)
(4) Nerátajte s dostupnosťou evaluátora (minulý rok nebol evaluátor dostupný). Je však možné, že bude sprístupnený. Uvidí sa aj podľa technických možností servera, na ktorom beží evaluátor.
(5) Internet bude blokovaný s pár výnimkami.

V minulosti jediné opatrenie voči "cheatovaniu" bolo to, že sa blokoval internet. Žiaľ jeden z minuloročných záverečných testov z PAZ1b ukázal, že to nie je postačujúce (nejaké komentáre k tomuto možno nájsť aj na fóre PAZ1b). O to horšie bolo to, že sklamali ľudia, u ktorých som to nečakal, resp. som im dôveroval. Aby sa eliminoval ich spôsob "cheatovania" (a aj mnohé ďalšie), na midterme sa experimentálne overia isté "anticheating" riešenia. O čo konkrétne pôjde sa dozviete už v utorok.
<<

PainMaster

Poslať Str Okt 31, 2012 12:42 pm

Re: Midterm 2012

FeroG píše:Aby sa eliminoval ich spôsob "cheatovania" (a aj mnohé ďalšie), na midterme sa experimentálne overia isté "anticheating" riešenia. O čo konkrétne pôjde sa dozviete už v utorok.

Toto ma zaujima :)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

gursky

Site Admin

Poslať Str Okt 31, 2012 1:49 pm

Re: Midterm 2012

rusicka?
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum

Späť na PAZ1a

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť