Protipožiarny poplach

<<

gursky

Site Admin

Poslať Str Nov 23, 2011 9:20 am

Protipožiarny poplach

Dnes som si čítal zápisnicu z kolégia dekana, kde som sa dozvedel okrem iného, že každoročne budeme nacvičovať poplach.
Dekan informoval o význame požiarnej ochrany a s tým spojenej potrebe zaoberať sa reálnym nácvikom protipožiarneho poplachu na fakulte s dôrazom na pracoviská s členitou infraštruktúrou; Prezentoval návrh vedenia fakulty, aby takýto nácvik poplachu sa konal aspoň raz ročne. Nácviku musí predchádzať patričná príprava, aby nácvik splnil svoj účel.
"Microsoft is not the answer. Microsoft is the question. NO is the answer." - Erik Naggum
<<

PainMaster

Poslať Str Nov 23, 2011 9:23 am

Re: Protipožiarny poplach

gursky píše:Dnes som si čítal zápisnicu z kolégia dekana, kde som sa dozvedel okrem iného, že každoročne budeme nacvičovať poplach.
Dekan informoval o význame požiarnej ochrany a s tým spojenej potrebe zaoberať sa reálnym nácvikom protipožiarneho poplachu na fakulte s dôrazom na pracoviská s členitou infraštruktúrou; Prezentoval návrh vedenia fakulty, aby takýto nácvik poplachu sa konal aspoň raz ročne. Nácviku musí predchádzať patričná príprava, aby nácvik splnil svoj účel.

Dufam,ze sa to bude nacvicovat, ked tam nebudem :)
We weren't born to follow
You gotta stand up for what you believe!

Ps: Za gramatiku ma neopravovat! Dakujem!
<<

lochness42

Poslať Str Nov 23, 2011 10:34 am

Re: Protipožiarny poplach

gursky píše:Dnes som si čítal zápisnicu z kolégia dekana, kde som sa dozvedel okrem iného, že každoročne budeme nacvičovať poplach.

Kedy treba doniest benzin? Realny nacvik bez praveho ohna nebude ono :D uz je len otazne ci sa podari aj uhasit :D
Pavel Balint

Späť na Oznamy Ústavu informatiky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť